Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Pijana „Elka” jechała do Łomży

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Uczył młodych kierowców przepisów ruchu drogowego i umiejętności kierowania samochodem. Mówił o odpowiedzialności, rozwadze i trzeźwości umysłu, a sam był… pijany. Policjanci zatrzymali instruktora nauki jazdy, który podczas lekcji miał ponad 2 promile alkoholu.

Dziś rano zambrowscy policjanci na drodze do Łomży zatrzymali fiata punto z charakterystyczną „elką” na dachu. 58-letni instruktor szkolił troje kandydatów na kierowców. Uczniowie pod czujnym okiem nauczyciela doskonalili technikę prowadzenia auta jadąc z Brańska do Łomży. Badanie alkomatem wykazało, że odpowiedzialny za bezpieczeństwo kursantów instruktor jest pijany. Urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Samochód został odholowany, nauczyciel jazdy przewieziony do komendy policji, a niedoszli kierowcy – wszyscy byli trzeźwi - autostopem wrócili do domu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę