Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Pijany gimnazjalista w szkole

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Uczeń czyżewskiego gimnazjum przyszedł do szkoły pijany. Policjanci, którzy zostali wezwani do szkoły, po przebadaniu 16-latka stwierdzili, że w wydychanym powietrzu miał pół promila alkoholu. Pijany uczeń trafił natomiast po opiekę matki. Wcześniej jednak wyjawił, że przed lekcjami wypił dwa piwa i wskazał sklep, w którym zakupił alkohol.

Podawania alkoholu nieletnim jest przestępstwem. Policjanci ustalają okoliczności w jakich sprzedano alkohol 16-latkowi. Właścicielowi sklepu grozi kara grzywny. Może również stracić koncesję na handlowanie alkoholem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę