Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Kąpiel w Narwi nie jest już groźna

Woda w Narwi nadaje się już do kąpieli – poinformował sanepid. Przypomnijmy, we wtorek kąpielisko miejskie przy moście Hubala zamknięto, gdy w pobranych dzień wcześniej próbkach wody stwierdzono przekroczenie wymagań bakteriologicznych. Teoretycznie można by się więc kąpać, ale po wtorkowej decyzji sanepidu całe wyposażenie kąpieliska zostało zebrane, a więc nad bezpieczeństwem ewentualnych śmiałków wodnych uciech nikt nie będzie czuwał.

Przypomnijmy z wtorkowego telefonogramu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łomży wynikało że w wodach Narwi przekroczone zostały normy w zanieczyszczeniu bakteriami grupy coli.

Zgodnie z wcześniejszymi planami kąpielisko miejskiej w Łomży miało działać do niedzieli 6 września.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę