Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Zderzył się z motorowerem

22-latek ze złamaną ręką i ogólnymi potłuczeniami trafił wczoraj wieczorem do grajewskiego szpitala. Mężczyzna ucierpiał w zderzeniu z motorowerem.

Jak informuje policja, około godz. 16.30  22-latek na ulicy Szpitalnej w Grajewie wybiegając zza stojącego samochodu wtargnął na jezdnię wprost po koła nadjeżdżającego motoroweru. Kierujący nim 18-latek nie miał szans na wyhamowanie, czy ominięcie mężczyzny i uderzył pieszego. Policjanci podkreślają, że zarówno motorowerzysta jaki i poszkodowany pieszy byli trzeźwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę