Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

„Wiele hałasu o nic”

Piorun uderzył w znajdujące się w stodole siano. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej straty są minimalne. Do gaszenia pożaru w Modzelach Skudoszach wysłano pięć jednostek zarówno zawodowej jak i ochotniczej straży pożarnej.

Dyżurny PSP w Łomży wezwanie do gaszenia płonącej stodoły odebrał o godzinie 12.32. natychmiast na miejsce wyjechała jednostka zawodowa z Łomży, a na pomoc w ratowaniu dobytku gospodarzy wezwano także strażaków ochotników z Konarzyc, Podgórza, Pniewa i Modzel Starych. Gdy ratownicy na sygnałach dotarli na miejsce pożaru sytuacja nie przedstawiała się tak tragicznie jak mogłoby wynikać ze zgłoszenia. Płonęło siano w stodole murowanej, krytej eternitem. Co prawda ogień dochodziły już do drewnianych elementów dachu, ale dzięki zmasowanej akcji strażaków szybko udało się go opanować i ugasić. Straty są niewielkie. W raporcie po akcji strażacy zapisali, że spłonęło tylko 15m3 siana.
Według strażaków pożar w stodole powstał od uderzenia pioruna. Nad Modzelami przechodziła wczoraj w południe niewielka burza.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę