Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Za 100 złotych łapówki, młodej łomżance grozi do 10 lat więzienia

Do 10 lat więzienia grozi za usiłowanie przekupstwa policjanta. Taki zarzut - jak podaje Gazeta Współczesna – przedstawiała wczoraj prokuratura łomżyńska młodej kobiecie, która rzekomo zaproponowała łomżyńskiemu policjantowi 100 złotych łapówki. Kobieta próbowała w ten sposób pomóc swojemu narzeczonemu. Funkcjonariusz drogówki zatrzymał prowadzonego przez niego małego fiata i podczas rutynowej kontroli stwierdził nadmierne zużycie opon. Podobno bieżnik był całkowicie całkowicie zniszczony i właśnie z tego powodu chciał zatrzymać dowód rejestracyjny auta.

Jak pisze współczesna „Kiedy policjant spisywał w radiowozie dane pojazdu i prowadzącego, narzeczona kierowcy zwróciła się do niego z propozycją przekazania 100 zł w zamian za odstąpienie od zatrzymania dowodu” Policjant pieniędzy nie chciał i o całej sprawie powiadomił dyżurnego komendy, od którego otrzymał polecenie zatrzymania kobiety.
Prokuratura Rejonowa w Łomży przedstawiła jej wczoraj zarzuty. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Młoda kobieta nie przyznaje się do zarzucanego jej czynu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę