Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Przygotowanie do sezonu grzewczego

Jak informuje na swojej stronie internetowej Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, wszystkie budynki w zasobach są już przygotowane do rozruchu centralnego ogrzewania w zbliżającym się sezonie grzewczym 2004/2005.

Potwierdziły to komisyjne kontrole stanu technicznego węzłów cieplnych przeprowadzone wspólnie przez pracowników ŁSM i Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łomży.

W tym roku w nowe, kompaktowe węzły cieplne wyposażono budynki: Przykoszarowa 31; Konstytucji 3 Maja 5, 8, 9; Długa 18 oraz pawilon handlowy przy ul. Reymonta 1A (Grand Market). W budynku przy ul. Pięknej 13 modernizacja polegała na dobudowie instalacji ciepłej wody użytkowej, dzięki czemu z mieszkań tej nieruchomości na zawsze zniknęły uciążliwe w użytkowaniu bojlery.
W kompaktowych węzłach cieplnych proces regulacji parametrów c.o. i c.w. jest w pełni zautomatyzowany. Nad ich poprawnością czuwa cyfrowy regulator z możliwością zdalnej kontroli poprawności pracy układu.

Również budynki, w których do produkcji ciepła zastosowano niezależne od MPEC, niekonwencjonalne źródła energii (Konstytucji 3 Maja 2A, 2B, 2C, 2D oraz Prusa 18) w pełni przygotowane są do nadejścia mroźnych dni. W przypadku tych nieruchomości prace modernizacyjne w okresie letnim skupiły się na maksymalizacji efektywności działających tam kolektorów słonecznych.

Dodajmy, że indywidualne rozliczenia zużycia energii cieplnej za ubiegły sezon grzewczy 2003/2004 (okres rozliczeniowy 1 październik 2003 - 30 września 2004) dotrą do każdego mieszkania jeszcze przed 15 październikiem b.r.
Mieszkańcy budynków Konstytucji 3 Maja 2A, 2B, 2C, 2D oraz Prusa 18 gdzie okres rozliczeniowy zamyka się w miesiącach styczeń - grudzień swoje rozliczenia otrzymają tradycyjnie w połowie stycznia przyszłego roku.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę