Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nowi sędziowie w Łomży i regionie

Nowych sędziów Sądu Rejonowego w Łomży powołał prezydent Lech Kaczyński. Znaleźli się oni w grupie 276 osób, które w środę w Pałacu Prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odebrały akty powołania. Wśród nich byli także sędziowie sądów w Grajewie, Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie.

Na nowych sędziów Sądu Rejonowego w Łomży prezydent Kaczyński powołał: Renatę Galińską, Ewę Agnieszkę Kłapeć – Kalinowską i Ewę Liszewską.
Dwoje sędziów tego sądu otrzymało tzw. awans poziomy. Urszula Maria Zaleska i Zenon Milewski zostali powołani na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym w Łomży.
Podobnie na stanowiska sędziów Sądu Okręgowego, ale ze wskazaniem pracy w Sądach Rejonowych, prezydent Kaczyński powołał sędziów: Elżbietę Zdzisławę Natynę w Grajewie, Hannę Danutę Kruszewską i Krzysztofa Romualda Kozłowskiego w Wysokiem Mazowieckiem oraz Mikołaja Borkułaka i Krzysztofa Rzodkiewicza w Zambrowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę