Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Przypadek to, czy coś innego... ?

Niemal 850 mln wynosi wartość 174 projektów realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Z wyliczeń Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku wynika, że średnio „na główkę” każdego mieszkańca województwa z funduszy unijnych dorzucono 387,47 zł. Średnio nie znaczy po równo. Z mapy prezentującej rozdział pieniędzy pomiędzy poszczególne regiony województwa wynika, że...

Mapa projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 dostępna jest w internecie od adresem http://www.efrr.wrotapodlasia.pl/.
Aplikacja  przedstawia informacje dot. projektów realizowanych w województwie podlaskim w ramach RPOWP na lata 2007-2013 dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dane finansowe dotyczące projektów pochodzą z Krajowego Systemu Informatycznego SIMIK 07-13 i przedstawiają stan na dzień podpisania umowy o dofinansowanie z uwzględnieniem aneksów do umowy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę