Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zamknęli kolejny odcinek Legionów

Od dziś zamknięty dla ruchu został odcinek Alei Legionów od ulicy Polowej do Dmowskiego. Tak jak w przypadku zamknięcia Legionów pomiędzy Placem Kościuszki a Polową spowodowane jest to remontem ulicy. Na tej pierwszej części już kładziona jest już pierwsza z trzech warstw asfaltowego dywanika. Zakończenie remontu Alei Legionów planowane jest na koniec października.


Remont ulicy prowadzi Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży. Wartość inwestycji to około 1 milion 200 tys. zł.
W związku z remontem jednej z głównych ulic miasta wprowadzono objazdy ulicami Sikorskiego i Wojska Polskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę