Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Posprzątana Łomża

Ponad osiem ton, różnego rodzaju śmieci, znaleźli w Łomży uczestnicy akcji “Sprzątanie Świata”. Trzydniowa, międzynarodowa, akcja w mieście trwała praktycznie tylko jeden dzień. W piątek znaczna część łomżyńskich uczniów zamiast na lekcję poszła w miasto szukać śmieci.

W sumie w samej Łomży śmieci zbierało 4203 osoby. To znacznie więcej niż w latach poprzednich, ale tak jak wtedy, były to głównie dzieci z tutejszych szkół. Uzbrojeni w worki i lateksowe rękawice – dostarczone przez ratusz – dzieci posprzątały całe miasto. Jak podaje Urząd Miejski z terenu o powierzchni około 10 tysięcy kilometrów kwadratowych zebrano około 43 tysiące litrów nieczystości. W sumie ważyło to coś ponad osiem ton. W trakcie “Sprzątania Świata” łomżyńska młodzież oddzielnie zbierała plastik i papier. Tego pierwszego uzbierano około 50 kilogramów, a papieru 200 kg.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę