Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

"Kawa czy herbata" z łomżyńskim proboszczem

Ks. Andrzej Godlewski proboszcz parafii pod wezwaniem Krzyża Świętego w Łomży był gościem porannego programu telewizyjnego „Kawa czy herbata” emitowanego w programie pierwszym telewizji publicznej. Rozmowa dotyczyła przyznanego mu tytułu „Proboszcza Roku”. Sam ks Godlewski rozmowę potraktował jako okazję do promocji swojej parafii i parafian.


Program Kawa czy herbata jest jednym z najpopularniejszych w kraju porannych programów telewizyjnych. Codziennie – od poniedziałku do piątku - oglądają go kilka setki tysięcy, jeśli nie miliony, telewidzów.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę