Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Powiat łomżyński ma swoją flagę, herb, a teraz szuka hasła...

Wystarczy że będzie czytelne i funkcjonalne, będzie wywoływało pozytywne skojarzenia, da się łatwo rozpoznać i zapamiętać, a na dodatek będzie inspirowane dziedzictwem historycznym, kulturowym, przyrodniczym oraz wiernie odda specyfikę, elementy charakterystyczne i oryginalność... Mowa o haśle promocyjny powiatu łomżyńskiego. Szuka go starosta, który właśnie ogłosił konkurs. Do wygrania MP4.

Celem konkursu jest wybranie hasła promocyjnego powiatu zawierającego treści o dowolnej tematyce np. gospodarczej, kulturalnej, turystycznej, historycznej. Zgłoszona propozycja musi zawierać wydźwięk pozytywny (np. uwzględniać atuty powiatu, jego specyfikę, tradycję, położenie, nazwę itp.).
W konkursie może wystartować każdy – nie tylko mieszkaniec powiatu. Swoje propozycje hasła należy nadsyłać do starostwa do 10 czerwca. Zwycięskie hasła – może być ich więcej niż jedno – zostaną opublikowane w internecie, a autor najlepszego ma otrzymać od starosty – poza uściskiem dłoni - odtwarzacz MP4.

Zgodnie z zapisami regulaminu autorzy projektów automatycznie przekazują organizatorowi prawo do bezpłatnego wykorzystania swojego projektu w celach promocyjnych powiatu łomżyńskiego. Autorskie prawa majątkowe do nagrodzonych projektów hasła oraz własność nadesłanych propozycji przechodzą na organizatora z chwilą przekazania nagrody.
Do końca po stronie autorów pozostaje jedynie „odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę