Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Krowa zabiła starszą kobietę

Główne zdjęcie
Krowa. (fot archiwum)

Do niecodziennego wypadku doszło wczoraj w okolicy wsi Podosie w gminie Miastkowo. Na łące znaleziono zwłoki 91-letniej kobiety. Jak wynika z ustaleń śledczych staruszkę zabiła krowa. 91-letnia mieszkanka wsi poszła na łąkę na spacer. Gdy była na pastwisku jedna z pasących się tam krów nagle ją zaatakowała.

Jak informuje Izabela Białomyzy z zespołu prasowego łomżyńskiej policji prokurator badający zwłoki kobiety i miejsce w którym je znaleziono wykluczył udział w jej śmierci osób trzecich.
- Zgodnie z tymi ustaleniami zgon nastąpił w skutek obrażeń zadanych przez zwierzę – mówi Białomyzy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę