Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jarosław Cholewicki wiceszefem KK ZPP

Jarosław Cholewicki – dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży - został wiceprzewodniczącym Komisji Kultury Związku Powiatów Polskich. Komisja ukonstytuowała się wczoraj, a w skład jej zarządu weszło sześć osób. Komisja ma przede wszystkim być ciałem doradczym i opiniującym rządowe pomysły na samorządową kulturę.

Jak podkreśla Cholewicki realizacja obecnych rządowych planów odnośnie finansowania placówek kultury podległych samorządom niechybnie doprowadzi do ich likwidacji.
Członkowie Komisji Kultury ZPP chcą przekonać ministrów i posłów, że likwidacja dotacji na działalność takich placówek jak np. ROK w Łomży i zastąpienie tego, tylko i wyłącznie, systemem grantów, przyznawanych przez ministra na poszczególne imprezy, jest pomyłką.

Związek Powiatów Polskich, jest największą w kraju organizacją tego typu. Powstał w 1999 roku, a dziś skupia 315 powiatów i miast na prawach powiatów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę