Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Duży pożar pod Wysokiem Mazowieckiem

Ponad 60 strażaków i kilkanaście wozów ratowniczo – gaśniczych brało udział w gaszeniu pożaru w miejscowości Gołasze Puszcza w powiecie wysokomazowieckim. Wieczorem zapaliły się tam kurnik z paszarnią oraz stodoło-obora. Ogółem powierzchnia pożaru wyniosła około 1800 metrów kwadratowych. Mimo zaangażowania dużych sił straty spowodowane pożarem wstępnie oceniono na milion złotych.

Pożar zauważono wczoraj przed godziną 18. Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem skierował do walki z ogniem 11 wozów ratowniczo – gaśniczych oraz po konsultacji z Wojewódzkim Stanowiskiem Koordynacji Ratownictwa, samochód cysternę z wodą do celów gaśniczych z KP PSP z Zambrowa.

Po przybyciu strażaków na miejsce zdarzenia pożarem objęty był dach na kompleksie budynków inwentarskich i gospodarczych tj. kurnika z paszarnią i stodoło-obory. W sumie podano 10 prądów gaśniczych na palące się budynki oraz prądy wody w obronie na przyległe obiekty.  Uratowano przyległy budynek z garażami wraz ze znajdującymi się wewnątrz maszynami rolniczymi m.in. kombajnem zbożowym i samochodem osobowym.

W działaniach łącznie udział brało 63 strażaków- ratowników Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę