Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Złoty Medal Selection & Quality Awards dla piwa Łomża Export

Łomża Export otrzymała Złoty Medal Selection & Quality Awards w kategorii: piwo jasne w grupie dolnej fermentacji. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży piwowarskiej. - Wiadomość o nagrodzie to wspaniały początek letniego sezonu – powiedział Maciej Rybicki, Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska, właściciel piwnej marki Łomża i znajdującego się w mieście browaru. Nagroda przyznawana jest przez międzynarodową organizację Monde Selection, która bada jakość produktów żywnościowych. Finałowa gala konkursu odbędzie się na początku czerwca w Wenecji.Iwona Gniedziejko-Płuciennik

Monde Selection jest najstarszą międzynarodową organizacją działającą w Belgii, która bada jakość produktów żywnościowych w certyfikowanych laboratoriach na całym świecie od blisko 50 lat. - Same piwa oceniane są w siedmiu odrębnych kategoriach, z których najpopularniejsza i najczęściej reprezentowana przez producentów jest kategoria piw jasnych w grupie dolnej fermentacji, w której marka Łomża Export zdobyła dwie główne nagrody - podkreśla Iwona Gniedziejko-Płuciennik z Royal Unibrew.

 

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę