Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmarł ks. prałat Jan Ludwik Grajewski

W poniedziałek wieczorem, nagle, zmarł ks prałat dr Jan Lucjan Grajewski, dziekan zambrowski, kanonik gremialny Kapituły Katedralnej Łomżyńskiej. Miał 55 lat. Od pierwszego lipca bieżącego roku był proboszczem parafii pod wezwaniem Trójcy Przenajświetszej w Zambrowie. Był też dziekanem Dekanatu Zambrowskiego. Przez wiele lat związany był z Kolnem, gdzie od 1997 roku pracował jako proboszcz tutejszej parafii i dziekan dekanatu kolneńskiego.

Wcześniej świętej pamięci ks prałat Grajewski pracował w instytucjach kurialnych i Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Przez kilkanaście lat był m.in. ekonomem diecezji łomżyńskiej.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek w Zambrowie o godzinie 15.00
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę