Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ciało mężczyzny wyłowione z Narwi

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Zwłoki młodego mężczyzny wyłowili łomżyńscy strażacy z Narwi. Pływające w rzece ciało znalazł jeden z mieszkańców Wizny w okolicach ujścia Biebrzy do Narwi. Poinformował policjantów - ci poprosili o pomoc strażaków. Jak powiedział dowódca jednostki, Krzysztof Szablak, stan ciała wskazuje na to, że było w wodzie od kilku miesięcy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciało najprawdopodobniej należy do 23-letniego mieszkańca Tykocina. Mężczyzna zaginął pod koniec stycznia tego roku podczas zabawy urodzinowej w Domu Kultury w Tykocinie. Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci chłopaka.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę