Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Motocyklista zginął na drzewie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę wieczorem pod Szepietowem. Na miejscu zginą 35-letni motocyklista. Jak podają policjanci jego motor wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w rejonie wsi Markowa Wólki niedaleko Szepietowa. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 35-letni motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Jego motor uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca yamahy w wyniku wypadku zginał na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę