Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Z Akademickiej na Studencką…

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się w Łomży dwie nowe ulice prowadzące do łomżyńskich uczelni. Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości kojarzona dotychczas z ulicą Poznańską 114, nie zmieniła swej lokalizacji, ale otrzymała nowy adres- Akademicka 14. Natomiast druga z „uczelnianych” ulic – ul. Studencka biegnie z Wojska Polskiego w kierunku dawnego biurowca „Bawełny”- dziś Wyższej Szkoły Agrobiznesu.

Obecnie to właśnie WSA gości wystawę „Opowieść o Łomży”. Na ekspozycję składa się 17 plansz przedstawiających zdjęcia z różnych części miasta, które podkreślają zmiany, jakie dokonały się na przestrzeni ostatniego stulecia. Nie brakuje też fotografii upamiętniających ważne wydarzenia, takie jak 1000-lecie Łomży, obchodzone w czerwcu 1958 r.

Umiejscowienie wystawy w sali audytoryjnej stwarza doskonałe warunki, aby studenci w przerwie między zajęciami lub po zakończonych wykładach mogli poznać ciekawostki z przeszłości Łomży. Ekspozycję poświęconą historii naszego miasta można oglądać w auli audytoryjnej od 6 kwietnia 2009 r.

 

 

 

Grzegorz Gwizdon
cz, 09 kwietnia 2009 15:48
Data ostatniej edycji: cz, 09 kwietnia 2009 15:58:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę