Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

“Widoki” Tomasza Nowaka

Galeria Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Tomasza Nowaka, pt. “Widoki”. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 4 kwietnia, o godz. 12.00, w salach galerii przy ul. Długiej 13. Autora fascynuje natura: “W pracach malarskich pragnę zdefiniować treści wynikajace z analizy pejzażu, nadając im własną formę malarską. Nie umiem zapomnieć o moich związkach z naturą, która inspiruje moje myśli i przeżycia. Nie zgadzam się z twierdzeniami, że jest to temat wyeksploatowany w formie, w sposobie ujęcia. Wręcz inspiruje mnie on do poszukiwania nowego znaku, własnego sposobu interpretacji – ale wynikającego nie z tradycji, a w odniesieniu do niej; w konfrontacji z tym, co zastałem, co już było, co jest”.

Tomasz Nowak, Karolina Skłodowska, Adam Dąbrowski,
Tomasz Nowak, Karolina Skłodowska, Adam Dąbrowski,

Tomasz Nowak jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach (dyplom w 1989 roku). Zajmuje się malarstwem. Swoje prace prezentował na ponad 25 wystawach indywidualnych i 40 zbiorowych. Twórczość plastyczną łączy z pracą dydaktyczną na stanowisku adiunkta w Zakładzie Plastyki Akademii Podlaskiej w Siedlcach. W 2007 roku zainicjował działalność Galerii Akademii Podlaskiej, której jest opiekunem.

 

Grzegorz Gwizdon
śr, 01 kwietnia 2009 08:13
Data ostatniej edycji: wt, 05 maja 2009 20:54:21

 


facebook g.jpg

Galeria Sztuki Współczesnej
w Łomży
czynna
od wtorku do piątku
w godz. 10-17
sobotę
w godz.10-14

18-400 Łomża
ul. Długa 13
tel. 86 2164100

Bilet wstępu do galerii:
normalny - 3 zł
ulgowy - 2 zł
Karta Dużej Rodziny
- 2 zł
Karta Seniora -2 zł
Bilet wstępu -inne wydarzenia- 8 zł
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę