Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Biskup Stanisław Stefanek apeluje w sprawie pomocy dla poszkodowanych w Biesłanie

W specjalnym liście do wiernych biskup łomżyński Stanisław Stefanek napisał: „Kiedy polskie dzieci spokojnie spędzały czas rozpoczynając nowy rok szkolny, w Północnej Osetii wydarzył się dramat, który wstrząsnął całym światem.

W związku z tym tragicznym wydarzeniem Caritas Polska przekazała do miejscowości Biesłan 10000 USD. Zakupione zostały lekarstwa i środki opatrunkowe, podręczniki szkolne dla wszystkich uczniów, żywność, obuwie i odzież, a kolejnym etapem pomocy będzie sfinansowanie rehabilitacji dla poszkodowanych dzieci.
Caritas Diecezji Łomżyńskiej zgłosiła możliwość zorganizowania rehabilitacji we własnym Ośrodku – Centrum Rehabilitacji pw. Św. Rocha w Łomży. Caritas zwraca się z prośbą, aby zorganizowana w parafiach Diecezji Łomżyńskiej zbiórka ofiar pieniężnych do puszek, przeznaczona była na pomoc poszkodowanym dzieciom w Biesłanie. Każdy, choćby najmniejszy gest serca, może przyczynić się do uratowania życia i zdrowia wielu dzieci.”

Zbiórki ofiar pieniężnych do puszek mają być zorganizowane w najbliższych niedzielach, po wszystkich Mszach św. W całej diecezji łomżyńskiej.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę