Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Łomża szykuje się do Sprzątania Świata

Od kilku lat odzyskuje się co dziesiątą szklaną butelkę wyprodukowaną w Polsce. Aż trzy czwarte Polaków nie segreguje śmieci! To wyniki badań przeprowadzonych w 2003 roku. Do selekcjonowania odpadów przyznaje się tylko 28% z nas. Co ciekawe tylko 3% ankietowanych stwierdziło, że nie widzi potrzeby segregowania odpadów. W przyszły weekend (17-19 września) już po raz 11 zostanie zorganizowana ogólnoświatowa akcja "Sprzątanie Świata". Tradycyjnie sprzątana będzie też Łomża i okolice miasta.

Koordynacją rejonów do sprzątania zajmuje się Wydział Gospodarki Komunalnej Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Łomży (telefon 215 67 85 lub 216 67 86.), który poszukują chętnych do wzięcia udziału w akcji. Sprzątającym ratusz zapewnia worki do zbierania nieczystości i rękawice latexowe. Służby miejskie maja także zając się wywozem woreczków ze śmieciami z miejsc ich pozostawienia.

Woreczki i rękawice można będzie odebrać w dniu 16 września 2004r. w pokoju nr 103 w Urzędzie miejskim w Łomży ul. Stary Rynek 14 w godzinach 8 - 14.

więcej o akcji na www.naszaziemia.pl
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę