Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.onet.pl

Zginęli w studni na własnym podwórzu

Ojciec i syn w wieku 53 i 36 lat zginęli w środę wieczorem w studni na własnym podwórzu we wsi Radziszewo Sobiechowo (powiat wysokomazowiecki) - poinformowały policja i straż pożarna. Według pierwszych ustaleń policji wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Świadków zdarzenia nie ma. Tragedię odkryła żona i matka ofiar, gdy wróciła z pola do domu. Jak twierdzi, gdy wychodziła, mężczyźni wybierali wodę ze studni.


Gdy wróciła, pokrywa i dach studni były połamane, niewykluczone więc, że jeden z mężczyzn wpadł do środka, a drugi próbował go ratować. Nie wiadomo jeszcze, czy utonęli, czy może zginęli od upadku z dużej wysokości. Zdaniem policjantów studnia ma około dwudziestu metrów głębokości i nieduży poziom wody.

Okoliczności zdarzenia badają na miejscu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem i prokurator.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę