Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Dużo śniegu... fatalne warunki na drogach

Główne zdjęcie
Muszla

Zima po raz kolejny dała się we znaki kierowcom i drogowcom. Tak dużych opadów śniegu dawno nie było. W okolicach Łomży pokrywa świeżego śniegu rano sięgała 15 cm. Nocne opady sprawiły, że na wielu drogach i ulicach leży warstwa śniegu lub błota pośniegowego, która skutecznie utrudnia jazdę. Drogowcy mówią, że robią co mogą i że wszystkie główne drogi są przejezdne. Mokry śnieg przykrył także drzewa. Niektóre z nich nie wytrzymały obciążenia. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży o poranku strażacy musieli usuwać zwalone na jezdnie gałęzie drzew w okolicach Nowogrodu.

Połamane gałęzie przydrożnych akacji blokowały przejazd drogami wojewódzkimi nr 645 Łomża – Myszyniec (w okolicach mostu w Nowogrodzie) i nr 648 Nowogród – Serwatki. Te utrudnienia zostały już usunięte, ale strażacy ostrzegają, że gruba warstwa ciężkiego śniegu leżąca na gałęziach drzew może sprawić, że tego typu utrudnienia komunikacyjne będą występowały w wielu miejscach.

210204100642.gif
Foto: Muszla
Foto:
Foto: Parking
Foto: Dużo śniegu
Foto: Al. Piłsudskiego
Foto: Dziewczynka w drodze do szkoły
Foto: Dziecko idące do przedszkola

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę