Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Podlaskie - kraina konopiami i makiem porośnięta

W ciągu ostatnich trzech miesięcy podlascy policjanci wykryli 23 nielegalne uprawy konopi indyjskich. Plantacje te zajmowały powierzchnię prawie 1200 m2. Na zniszczonych plantacjach rosło blisko 3 220 roślin narkotycznych. W tym samym czasie podlascy policjanci zlikwidowali 50 nielegalnych poletek makowych zajmujących areał prawie 2400 m2. Zabezpieczono tam ponad 1,5 tony słomy makowej.

W poniedziałek policjanci z białostockiej komendy miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich w lesie koło Gródka. Na poletku funkcjonariusze znaleźli 72 krzaki tego narkotyku. Szacunkowa wartość środka odurzającego, który można uzyskać z zabezpieczonych roślin to blisko 6 tys. zł. Również wczoraj policjanci z Choroszczy na jednej z posesji przy ul. Kolejowej w Klepaczach zlikwidowali dwie nielegalne uprawy maku o powierzchni 40 m2. Funkcjonariusze zniszczyli około 100 kg. słomy makowej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę