Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

„Opowieść o Łomży” w Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Wystawa „Opowieść o Łomży” zawitała do kolejnej łomżyńskiej uczelni. Do końca marca 2009 roku studenci i pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (ul. Akademicka 14) mogą oglądać fotografie ze zbiorów Muzeum.

 

Przedstawiają one architekturę i życie miasta w okresie ostatnich stu lat. Przypominamy, że w czerwcu 2008 roku wystawa „zadebiutowała” w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Długiej 13. Obecnie, w nieco zmienionym kształcie, ekspozycja prezentowana jest w holu biblioteki PWSIiP, gdzie znajduje się „Galeria na Przedmieściu”. Cieszy fakt, że wystawa poświęcona naszemu miastu zyskała nowych odbiorców. Więcej informacji o ekspozycji ukaże się wkrótce na stronie internetowej PWSIiP. 

Grzegorz Gwizdon
pt, 20 lutego 2009 15:27
Data ostatniej edycji: pt, 20 lutego 2009 15:35:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę