Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Lato pożegnane

Setki, jeśli nie tysiące, mieszkańców Łomży pożegnało w niedzielę lato. Festyn „Pożegnanie lata” na dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja zorganizowały: Rada Osiedla nr 12 i Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Impreza rozpoczęła się jeszcze przed południem i trwała do ciemnej nocy. Z godziny na godzinę bawiło się tu więcej łomżan.

Organizatorzy pożegnania lata zapewnili wiele atrakcji. Poza występami zespołów dziecięcych i młodzieżowych, były także pokazy walki karate, liczne zabawy i zawody sportowe dla cały rodzin. Swoimi umiejętnościami popisywali się też łomżyńscy strażacy, a ci który pasjonują się militariami mogli zasiąść w najprawdziwszym wojskowym wozie bojowym.

Po południu na strzelnicy zaprezentowała się Orkiestra Dęta z Zambrowa, a wieczorem przybyłych na festyn zabawiali na przemian zespoły muzyki „bardzo popularnej” i gwiazda tego wieczoru mistrz iluzji Mister Brozii.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę