Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Przyszłość PKS-ów zaplanowana

Prywatyzacja lub komunalizacja czyli nieodpłatne przekazywanie na rzecz samorządów, to przyszłość jaka czeka PKS w Łomży i Zambrowie. Oba Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej znalazły się na zaakceptowanej we wtorek przez rząd liście spółek przeznaczonych do włączenia do „Planu Prywatyzacji na lata 2008 – 2011”. Zgodnie z planem zambrowski PKS miały zostać sprywatyzowany lub skomunalizowany w 2010, a łomżyński w 2011 roku.


Dodajmy że PKS-y w Zambrowie i Łomży w ubiegłym roku zostały  przeszły proces komercjalizacji czyli przekształcenia z przedsiębiorstw państwowych w spółki prawa handlowego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę