Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

„Opowieść o Łomży” dla studentów.

Od 30 stycznia do połowy lutego 2009 r. studenci i pracownicy naukowi Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży mogą oglądać wystawę poświęconą historii naszego miasta, zatytułowaną „Opowieść o Łomży”. Dla wielu spośród nich to doskonała okazja, aby poznać historię miasta, w którym uczą się i pracują.

Tak jak w Warszawie, warunki lokalowe wpłynęły na formę prezentacji wystawy. Nie miało to jednak wpływu na zachowanie tematyki, która pokazuje różne oblicza życia miejskiego i zmiany w zabudowie najbardziej charakterystycznych fragmentów Łomży w minionym stuleciu. Zdjęcia z lat 1900-2008 przedstawiają miejsca, których już nie ma oraz takie, które uzyskały nowy wygląd.

Część wystawy poświęcona historii miasta i zmianom w jego zabudowie prezentowana jest w Auli im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a zdjęcia związane z życiem społeczno-kulturalnym można oglądać przed wejściem do Auli.

Grzegorz Gwizdon
pon, 02 lutego 2009 19:40
Data ostatniej edycji: pon, 02 lutego 2009 20:20:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę