Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

RAKS SHARKI – TANIEC BRZUCHA

Muzeum Północno-Mazowieckie zaprasza w piątek, 30 stycznia 2009 roku, o godz. 18.00, do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie na XXXVII Spotkanie SALONU POD GONTEM. Gościem wieczoru będzie Pani Magda Gosk i zespół “Róże Pustyni”, który wystąpi z pokazem tańca brzucha. zaproszenie-www.jpg

autor zdjęć: Kamil Knopkiewicz
autor zdjęć: Kamil Knopkiewicz
 

Jest to rodzaj tańca solowego, popularnego w krajach Orientu, wykonywanego głównie przez kobiety. Jego najważniejsze cechy to zmysłowe ruchy bioder połączone z płynnymi gestami rąk. Elementem bardzo charakterystycznym jest drżący ruch bioder wprawiający w drgania również brzuch tancerki.

 

Grzegorz Gwizdon
cz, 22 stycznia 2009 15:40
Data ostatniej edycji: cz, 22 stycznia 2009 15:55:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę