Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
informacja za: www.podlaska.policja.gov.pl

Zabił ją mróz …

Kolejna ofiara mrozu w regionie. Tym razem ofiara to 81-letnia, chora na Alzheimera kobieta, która w nocy wyszła ze szpitala. W swetrze, kalesonach i kapciach nie miała szans na przeżycie na mrozie. Przeszła około 500 metrów. Zamarzniętą staruszkę znaleziono nad ranem.

Wczoraj tuż przed godziną 6:00 grajewscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 81-letniej pensjonariuszki Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Szczuczynie. Po raz ostatni chora z zanikami pamięci widziana była około godziny 1:00 w nocy. Natychmiast w poszukiwaniu staruszki wysłano najbliższe patrole i policyjnego psa tropiącego. Godzinę później około 500 m dalej zaleziono zamarzniętą starszą panią. Była w sweterku, kalesonkach i kapciach. Skostniałe ciało było w pozycji półstojącej. Lewą ręką kurczowo trzymała się metalowego płotu. Medyk po oględzinach ciała stwierdził, że staruszkę najprawdopodobniej zabił mróz. Policjanci ustalili, że kobieta już wcześniej kilka razy samowolnie opuszczała ośrodek. Mieszkała w 5-cio osobowej sali. W nocy niezauważona przez nikogo i nieświadoma tego co robi otworzyła okno i wyszła na zewnątrz.

Grajewscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę