Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kilkaset osób bez wody w Łomży

Kolejna awaria spowodowana niską temperaturą. W Łomży, w kilku blokach nie ma wody. W tej chwili na miejscu są już pracownicy miejskich wodociągów. Uszkodzony jest fragment sieci przy bloku przy Śniadeckiego 7.


Do czasu usunięcia awarii wody nie będzie w blokach przy Śniadeckiego 2, 4, 6, 1, 5 i 7 powiedział Polskiemu Radiu Białystok Romuald Wiktorzak z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Woda powinna popłynąć z kranów do 15.00. Pracownicy wodociągów nie chcą jednak podawać dokładanej godziny usunięcia awarii, bo pracę utrudnia niska temperatura. W rejonie awarii, czyli na ulicy Śniadeckiego kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę