Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejna bardzo mroźna noc

Najniższe temperatury w regionie zanotowano w Łomży i w Białymstoku - minus 25 stopni. Jednym z cieplejszych miejsc regionu były w nocy Suwałki -17 stopni. W dzień temperatura podniesie się do -10 -12 stopni. Od jutra zmiana pogody. Będzie nieco cieplej... ale za to zacznie padać śnieg. Początkowo na Suwalszczyźnie, potem opady rozprzestrzenią się na cały region.

Nie tylko śnieg będzie utrudniał poruszanie się po drogach. Ma także silniej wiać. Jeszcze dziś w nocy wiatr będzie umiarkowany. Jutro będzie powodował zawieje i zamiecie. Jego prędkość dochodzić będzie do 60-70 km/h.

Narzekamy na mrozy, ale okazuje się, że do rekordu temperatury wciąż daleko. Białystok najzimniejszy był 1 stycznia 1987 roku. Temperatura spadła wtedy do -35 stopni poniżej zera.
Dzisiejszej nocy śnieg nie padał, drogi krajowe są więc czarne i suche, chociaż miejscami osadza się szadź i może być bardzo ślisko.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę