Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pechowe przedpołudnie...

Przed południem doszło do serii kolizji drogowych – trzech w Łomży i jednej w Kisielnicy. W dwóch w mieście uczestniczyły samochody nauki jazdy w trzeciej karetka pogotowia, która jechała na sygnale do chorego.


Wszystko zaczęło się kilka minut po godzinie 9.00 w Kisielnicy, a później  były stłuczki w mieście  na skrzyżowaniach ulic: Legionów i Sikorskiego, Mickiewicza i Legionów oraz Legionów i Piłsudskiego. W tym ostatnim zdarzeniu uczestniczyła karetka pogotowia, która jadąc na sygnale (była samochodem uprzywilejowanym) wjechała w bok osobowego peugeota, którego kierowca przecinał jej drogę...   
Na szczęście zarówno w tym zdarzeniu jak i w innych stłuczkach nikt z ludzi nie ucierpiał.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę