Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

MIKOŁAJKI W GALERII

Galeria Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży, zaprasza, w dniach: od 1 do 5 grudnia 2008 roku, na SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Proponujemy udział w uroczystości wręczania przez św. Mikołaja dostarczonych przez rodziców lub szkołę upominków.

Spotkania ze św. Mikołajem odbywać się będą w Galerii, przy ul. Długiej 13, w Łomży i zostaną połączone ze zwiedzaniem wystawy przygotowanej specjalnie na tę okoliczność, zatytułowanej “Wesołych Świąt”. Zaprezentowane na niej zostaną kartki świąteczne z różnych okresów, od czasów przedwojennych do współczesności, ze zbiorów łomżyńskiego kolekcjonera Zdzisława Kalinko oraz zimowe pejzaże w malarstwie pochodzące ze zbiorów Muzeum.

Zgłoszenia chętnych przyjmuje Galeria w Łomży pod numerem telefonu: (086) 216- 41-00, od poniedziałku do piątku, w godz.: 8.00-15.00. Cena udziału w zabawie 1 dziecka wynosi 2,70 zł.

opr. Karolina Skłodowska - kierownik Galerii  


Grzegorz Gwizdon
so, 15 listopada 2008 11:24
Data ostatniej edycji: pt, 16 stycznia 2009 02:38:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę