Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura stawia zarzuty dyrektorowi białostockiego ośrodka Telewizji Polskiej

Obiecał udzielić korzyści osobistej ordynatorowi oddziału. Pisze o tym Gazeta Współczesna. Jak się nieoficjalnie dowiedziała dyrektor pomógł pracownikowi znaleźć miejsce w dobrym szpitalu - w zamian miał obiecać emisję materiału o szpitalu. Chodzi o sprawę dotyczącą ośrodka TVP w Białymstoku. Prokuratura Krajowa postawiła w niej zarzuty korupcyjne czterem osobom. Jedną z nich jest operator TVP z Suwałk, a drugą - Włodzimierz K., ordynator szpitalnego oddziału w Wysokiem Mazowieckiem. Te dwie osoby łączy w prokuratorskim śledztwie właśnie Wojciech S., dyrektor białostockiego ośrodka TVP.

Wojciechowi S. już wcześniej postawiono zarzuty. Do tej pory jednak prokuratura nie ujawniała, co zarzuca dyrektorowi.

Jak informuje Gazeta - według prokuratury, Wojciech S. pomógł operatorowi z Suwałk dostać się na oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej, kierowany przez ordynatora Włodzimierza K. Operator został przyjęty na oddział - ponoć w zamian za obietnicę nagrania materiału telewizyjnego na temat pracy szpitala i samego ordynatora. Obietnicę miał złożyć właśnie Wojciech S.

Według prokuratury to przestępstwo jest zagrożone karą grzywny lub pozbawienia wolności.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę