Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Od 1 września noclegownię dla bezdomnych w Łomży poprowadzi Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

Od 1 września noclegownię dla bezdomnych w Łomży poprowadzi Caritas Diecezji Łomżyńskiej. O prowadzenie placówki tego typu stowarzyszenie starało się już od dłuższego czasu. W ogłoszonym przez władze miasta konkursie na prowadzenie noclegowni oferta Caritasu okazała się najatrakcyjniejsza, a w budynku przy ulicy Dwornej bezdomni znajdą schronienie i ciepły posiłek już od początku września. Oprócz noclegowni Caritas Diecezji Łomżyńskiej prowadzi również Centrum Rehabilitacji oraz Hospicjum Ducha Świętego.


Także od 1 września wspólnie z "Edukatorem" Caritas rozpocznie prowadzene dwóch wiejskich szkół: w gminach Kołaki Kościelne i Sokoły. Być może to początek działalności edukacyjnej stowarzyszenia i w latach następnych Caritas będzie przejmować kolejne likwidowane przez gminy małe szkoły.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę