Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Wydatki Łomży na pomoc mieszkańcom

Prawie 6 mln zł wyda Łomża na świadczenia rodzinne dla swoich mieszkańców przez rok- poinformowała naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta, Małgorzata Bronowicz- Domańska. Do wydziału wpłynęło 2 tys 630 wniosków, co spowodowało wypłatę zasiłków w wysokości 660 tys.zł miesięcznie. Najcześciej z pomocy korzystają matki samotnie wychowujące dzieci- jest ich w Łomży ponad 1.200. Ponad dwieście osób skorzystało z zasiłku z powodu urlopu wychowawczego, 24- z racji narodzin dziecka. Miasto wypłaciło także 264 osobom zasiłek pielęgnacyjny.

Około 2 tys. 700 rodzin w Łomży korzysta też z dodatków mieszkaniowych. Miesięcznie pochłania to ponad 440 tys.zł i z porównania do świadczeń wypłacanych wcześniej wynika, że o dodatki ubiega się coraz mniej rodzin, jednak na coraz wieksze sumy. W tym roku średnia dopłata do jednego mieszkania wyniosła ponad 160 zł miesięcznie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę