Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dochodzenie w sprawie zabójstwa w szpitalu w Grajewie

Prokuratura Okręgowa w Łomży przejęła od Prokuratury Rejonowej w Grajewie prowadzenie dochodzenia w sprawie morderstwa, do którego doszło na oddziale psychiatrycznym Szpitala Ogólnego w Grajewie w nocy z 7. na 8. października. 35-letni, chory na schizofrenię grajewianin, wieczkiem od konserwy poderżnął wówczas gardło pochodzącej z Ełku pacjentce. O tym czy był wówczas świadomy tego co robi ocenić mają biegli psychiatrzy w szpitalu w Choroszczy i dopiero wtedy prokurator zadecyduje czy zostaną mu postawione zarzuty.

Jak poinformował Radio Białystok naczelnik wydziału śledczego Prokuratury Okręgowej, dochodzenie będzie rozszerzone także o sprawdzenie czy personel szpitala, który pełnił dyżur feralnej nocy nie zaniedbał swoich obowiązków. Sanitariusze zareagowali, ale zbyt późno by napadniętą we śnie kobietę można było uratować.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę