Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

„60 lat za nami”uroczysty jubileusz Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży

10 października odbyła się uroczystość jubileuszowa zamykająca obchody 60-lecia naszego Muzeum, zapoczątkowane wystawą „60 lat za nami”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych i samorządowych oraz duchowieństwa i instytucji współpracujących z muzeum. Z gratulacjami i życzeniami przybyli także dyrektorzy muzeów z Podlasia i Mazowsza oraz przyjaciele i sympatycy Muzeum. Z okazji jubileuszu, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego uhonorował odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej” dyrektora Muzeum – dr Jerzego Jastrzębskiego oraz pracowników: Bronisławę Naleśniak, Jolantę Deptułę i Karolinę Skłodowską. Listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Łomża - Jerzego Brzezińskiego otrzymali: dyrektor Jerzy Jastrzębski oraz pracownicy: Barbara Banasiak, Krystyna Dąbrowska, Barbara Gibowicz, Wiesława Pawlak, Tomasz Czyżewski i Leszek Taborski. Ponadto 15 pracowników otrzymało nagrody Dyrektora Muzeum.

Uroczystość uświetnił nastrojowy koncert w wykonaniu znakomitej
krakowskiej artystki - Anny Szałapak, zatytułowany „Czarowanie, zaklinanie...” .
Na spotkaniu została zaprezentowana nowo wydana publikacja dokumentująca
60 lat działalności Muzeum w Łomży.

 Grzegorz Gwizdon
wt, 14 października 2008 12:37
Data ostatniej edycji: cz, 16 października 2008 10:36:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę