Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Golasy na meczu w Łomży

Nietypowy incydent podczas meczu w Łomży. Spotkanie klasy okręgowej pomiędzy Perspektywą Łomża a Sudowią Szudziałowo przerwali nie pseudokibice, ale..... "nudyści". Incydent opisała na swojej stronie internetowej Gazeta Współczesna. Już pod koniec meczu na boisko wbiegło 4 mężczyzn ubranych jedynie w czapeczki i buty. Za nimi biegł kolejny mężczyzna z ubraniami "golasów". Wszyscy biegali tak przez 4 minuty, uniemożliwiając piłkarzom kontynuowanie gry.

Dopiero zdecydowana interwencja zawodników Perspektywy oraz części kibiców pozwoliła dokończyć spotkanie. Gdyby mecz przerwano Perspektywa przegrałaby walkowerem. Ostatecznie pokonała Sudowię Szudziałowo 2:1.

Wszyscy nieproszeni "goście” wybiegli z Hali imienia Olimpijczyków Polskich, gdzie odbywał się właśnie turniej tańca "Wirująca Strefa”.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę