Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bez ogrzewania w Łomży

Ponad 500 mieszkańców z ulicy Poznańskiej w Łomży nie ma ogrzewania. Do niedawna ciepło do ich mieszkań dostarczał sąsiadujący z nimi zakład PEPEES. Firma na początku roku zdecydowała o zakończeniu współpracy i poinformowała o tym mieszkańców i spółdzielnię mieszkaniową Jedność. Budowa nowej infrastruktury zaczęła się jednak dopiero kilka tygodni temu. Teraz urzędnicy winą za opóźnienia obarczają wykonawcę, a ten twierdzi, że to wina urzędników.

 Teoretycznie prace związane z podłączeniem kilku bloków i domków jednorodzinnych do miejskiej sieci miały być zakończone jeszcze we wrześniu. Ale na razie koło bloków straszą głębokie wykopy i rury. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży, które nadzoruje budowę za opóźnienie obwinia wykonawcę. Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok główny inżynier w MPEC, Zdzisław Pisowocki firma weszła na plac budowy po terminie. Kierownik budowy, Jerzy Jurewicz, uważa jednak, że za opóźnienia winę ponoszą urzędnicy bo źle przygotowali i przede wszystkim zbyt późno rozpoczęli inwestycję. Zdaniem urzędników inwestycja i tak jest realizowana w rekordowo krótkim czasie, bo umowa została podpisana w kwietniu - a
ciepło ma być już za dwa tygodnie. Każda ze stron twierdzi, że winni są inni. Ale spierają się, siedząc w ogrzewanych pomieszczeniach. W przeciwieństwie do 500 mieszkańców.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę