Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ciepła/zimna woda czyli współczesne Alternatywy 4 w Łomży

Chcesz umyć się w ciepłej wodzie w swoim mieszkaniu? Zrób to przed 23.00 Takie zasady obowiązują mieszkańców łomżyńskich Spółdzielni Mieszkaniowych. Bo jak twierdzą ich władze - w nocy ludzie śpią, a nie się kąpią. Innego zdania są jednak mieszkańcy, którzy według prezesów sami chcieli mieć w nocy tylko zimną wodę.

Jak tłumaczy wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa Leszek Konopka, taką decyzję podjęli sami mieszkańcy podczas walnego zgromadzenia członków. Dodatkowo Spółdzielnia wysłała do wszystkich listy z pytaniem, czy chcą, żeby ciepła woda była dostępna także w nocy. Według prezesa Konopki było tym zainteresowanych kilka osób na kilkanaście tysięcy mieszkańców Spółdzielni. Brak wody w nocy to zdaniem zarządu Perspektywy, oszczędność tysiąca złotych miesięcznie w bloku z 30 mieszkaniami. Wielu mieszkańców, zwłaszcza ci, którzy pracują do późna nie podziela jednak entuzjazmu władz Spółdzielni. Ale, jak powiedzieli Polskiemu Radiu Białystok, ich interwencje nie przynoszą żadnego efektu. Na nocnych wyłączeniach ciepłej wody nie zaoszczędzą z pewnością ci, którzy wcześnie wstają. Bo rano, zanim z kranu popłynie ciepła woda, przez kilka minut będzie płynęła zimna. Ale zapłacą za nią według dużo wyższej stawki, jaką normalnie trzeba zapłacić za ciepła wodę.
230804070022.gif
cz
wt, 30 września 2008 22:09
Data ostatniej edycji: śr, 01 października 2008 09:04:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę