Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pociski artyleryjskie w Zambrowie

20 pocisków artyleryjskich prawdopodobnie z czasów II wojny znaleźli saperzy przy jednej z głównych ulic Zambrowa. O znalezisku poinformował policję jeden z mieszkańców. Policyjny pirotechnik już na miejscu ustalił, iż rzeczywiście są to pociski. Dlatego też zambrowska policja poinformowała o tym saperów z jednostki w Białymstoku, a ci wykopali spod ziemi 20 ponad 60-centymetrowych pocisków, które już zostały zdetonowane na byłym poligonie w Czerwonym Borze.


Groźne znalezisko to prawdopodobnie część magazynu amunicji, który pozostał po jednej z bitew rozgrywających się podczas II wojny na przedmieściach Zambrowa. Dlatego też saperzy zapowiedzieli swój powrót i dokładne zbadanie całej tej okolicy.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę