Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
Rajgród 2008

JUBILEUSZOWE XXV INTEGRACYJNE REGATY ŻEGLARSKIE O XXV BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ J. RAJGRODZKIEGO RAJGRÓD 2008

W dniach 28-29 czerwca 2008r. w Integracyjnym Ośrodku Żeglarskim odbyły się Jubileuszowe Regaty "O XXV Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego"

Jubileuszowe XXV Integracyjne  Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego odbyły sie w ostatni weekend czerwca w Rajgrodzie.

Regaty żeglarskie odbyły się 28-29 CZERWCA 2008. Głównymi uczestnikami były osoby niepełnosprawne (dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe) jak i osoby pełnosprawne. Regaty odbyły się w dwóch konkurencjach :
a) wyścigi „po trójkącie olimpijskim” klasyfikowanych integracyjnie z osobnym pucharem dla najlepszej załogi niepełnosprawnej
b) wyścig ogólny (otwarty dla wszystkich klas) długodystansowy o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego
Uroczystego otwarcia regat dokonał Członek Zarządu Woj. Podlaskiego Pan Jacek Piorunek.
Regaty były poprzedzone treningami, a po ich zakończeniu odbywały się dodatkowe pływania integracyjne.

Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego to uroczystość z wieloletnią tradycją. Głównymi uczestnikami są osoby niepełnosprawne. Jedną z załóg corocznie stanowią osoby niepełnosprawne z Grajewa i okolic, przebywające na dwutygodniowym wypoczynku organizowanym przez Yacht Club ,, Arcus,”

 

 


 


 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę