Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Regaty Rajgród

I Regaty o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji

W niedzielę 4 września 2011 r. w Yacht Club ARCUS w Rajgrodzie odbyły się I Regaty o Puchar Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Impreza miała charakter integracyjny i międzynarodowy - startowały w nich osoby niepełnosprawne oraz żeglarze z Litwy. Puchary i drobne upominki dla zwycięzców ufundowane przez Uczelnię Łazarskiego wręczył Dziekan Wydziału Profesor Zbigniew Lasocik, który sam jest zapalonym żeglarzem.

Wydział Prawa i Administracji wspiera YC ARCUS, który jest stowarzyszeniem promującym żeglarstwo osób niepełnosprawnych i ma status organizacji pożytku publicznego. Dziekan Zbigniew Lasocik zaprasza wszystkich zainteresowanych żeglarstwem do udziału w kolejnych imprezach w Rajgrodzie.


 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę