piątek, 20 lipca 2018 napisz DONOS@
Regaty Rajgród

XXX Integracyjne Regaty Żeglarskie „o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego” 6-7 lipca 2013

 

Wyniki Regat – „o XXX Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego” pod patronatem Marszałka Woj. Podlaskiego

 

XXX Integracyjne Regaty Żeglarskie „o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego”
6 lipca 2013

Klasa jachtów kabinowych

Klasa jachtów odkrytopokładowych

Miejsce I Miejsce I
Flyer III
Tomasz Sklepkowski
Arkadiusz Rogowski
Grzegorz Sobolewski
Landrynka
Jerzy Górko
Andrzej Ignaciuk
Maciej Żakowski
Miejsce II Miejsce II
Flyer V
Adam Nawrocki
Belka
Scarfejs
Piątka
Stefan Nikiciuk
Bartosz Stodółko
Mietek Burnos
Miejsce III Miejsce III
Flyer II
Joanna Kozłowska
Katarzyna Podbielska
Grzegorz Łojewski
Omega FOX
Nowicki Daniel
Mateusz Jaworowski
Ireneusz Jaworowski
Miejsce IV Miejsce IV
Flyer IV
Mirosław Deresz
Martyna Ziarko
Wojciech Gałązki
Burza
Rafał Jankowski
Rafał Aspras
Roksana Nikodembska
Miejsce V Miejsce V
Flyer I
Paweł Kulesza
Jakub Kulesza
Szymon Kulesza
Omega Golf
Piotr Szumski
Diana Szumska
Kamil Bacztub
Miejsce VI Miejsce VI
Flyer Turysta
Oskar Lupa
Rafał Rutkowski
Arkadiusz Dylewski
Bravo
Andrzej Walczak
Jacek Kaliszewski
Marta Stanczewska
Miejsce VII
Dar Teściowych
Marcin Góralczyk
Katarzyna Decewicz
Adam Góralczyk
Grzegorz Choiński
Miejsce VIII
Omega CHARLI
Bogusław Borawski
Jan Werstak
Justyna Skwarek
Miejsce IX
Omega ALFA
Karol Polkowski
Marta Polkowska
Mariusz Idzikowski

 

 

XXX Integracyjne Regaty Żeglarskie „o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego”
7 lipca 2013

 

Klasa jachtów kabinowych

Klasa jachtów odkrytopokładowych

Miejsce I Miejsce I
Flyer Turysta
Tomasz Sklepkowski
Arkadiusz Rogowski
Grzegorz Sobolewski
Landrynka
Jerzy Górko
Andrzej Ignaciuk
Maciej Żakowski
Miejsce II Miejsce II
Flyer III
Oskar Lupa
Rafał Rutkowski
Arkadiusz Dylewski
Piątka
Stefan Nikiciuk
Bartosz Stodółko
Mietek Burnos
Miejsce III Miejsce III
Flyer V
Adam Nawrocki
Belka
Scarfejs
Omega FOX
Nowicki Daniel
Mateusz Jaworowski
Ireneusz Jaworowski
Miejsce IV Miejsce IV
Flyer II
Joanna Kozłowska
Katarzyna Podbielska
Grzegorz Łojewski
Burza
Krzysztof Cholewicki
Urszula Nowakowska
Jakub Janiszewski
Miejsce V Miejsce V
Flyer I
Paweł Kulesza
Jakub Kulesza
Szymon Kulesza
Dar Teściowych
Marcin Góralczyk
Katarzyna Decewicz
Adam Góralczyk
Grzegorz Choiński
Miejsce VI Miejsce VI
Flyer IV
Mirosław Deresz
Martyna Ziarko
Wojciech Gałązki
Janina
Witold Poboży
M. Mołczanowski
M. Mołczanowski
Miejsce VII
Bravo
Andrzej Walczak
Jacek Kaliszewski
Marta Stanczewska
Miejsce VIII
Omega ALFA
Karol Polkowski
Marta Polkowska
Mariusz Idzikowski
Miejsce IX
Omega CHARLI
Bogusław Borawski
Jan Werstak
Justyna Skwarek
Miejsce X
Omega Golf
Diana Szumska
Piotr Szumski
Kamil Bacztub

 

 


 


 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę