Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
Rajgród

Zakończenie Sezonu Żeglarskiego 2009

W dniach 3-4 X 2009 r. w Rajgrodzie odbyły się regaty pod nazwą "ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO 2009" zorganizowane przez Yacht Club "ARCUS" W Łomży.

Uroczystość zaszczycili swoją osobą Marszałek woj. podlaskiego - pan Jacek Piorunek, Burmistrz Miasta Rajgród - pan Czesław Karpiński oraz Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie - pan Jarosław Konopka. W zawodach wystartowały drużyny z kraju oraz reprezentacje Litwy. Zgodnie z integracyjną ideą regat w skład ekip startujących wchodziły osoby pełno- i niepełnosprawne. Łącząc siły, załogi żaglówek walczyły o miejsca w dwóch kategoriach: Omega i Flyer. Sędzią regat był Pan Henryk Karczewski.

 

Drugiego dnia zawodów silny wiatr, w porywach osiągający 6 stopni w skali Beauforta, sprawił, że, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, sędzia główny przerwał bieg długodystansowy przewidziany w drugim dniu zmagań. Wszystkie załogi szczęśliwie powróciły do przystani. Rozdanie nagród obwieściło zamknięcie sezonu żeglarskiego 2009, który obfitował w liczne wydarzenia tego typu w mniejszej i większej skali.

ZAPRASZAMY ZA ROK!!!

Redakcja: Joanna Kozłowska, Piotr Cebeliński
Foto: Piotr Cebeliński

Źródło:www.grajewo24.pl


 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę